ناخن

  دست و انگشتان ما از مهمترین و کاربردی ترین اجزای بدن ما می باشد. هرجا از کاربردها و اهمیت دستانمان سخن گفته شود قطعا اولین چیزی که به ذهنمان می رسد انجام کارهای روزمره ای است که انجام می دهیم و از دستانمان برای انجام کارها بهره میبریم. اما نکته ای که در استفاده از دست به آن توجه نمی شود استفاده از دستان در هنگام سخن گفتن در سخنرانی ها یا مراسم است. استفاده از زبان بدن در هنگام سخن گفتن باعث حرکت دستان ما می شود که موجب توجه شخص مقابل به دستان و انگشتان ما و تاثیرگذاری و جذب بیشتر مخاطب به سخنان ما می شود.

  همانطور که هر شخصی برای زیبایی خود اقدام به عمل بینی یا ترمیم دندان ها می کند، ناخن هم از جمله مهم ترین مواردی است که زیبایی آن باعث زیباتر جلوه دادن شخص می شود و همچنین سلامت ناخن ها موجب سلامت شخص و شادابی و طراوت او می شود.

  در این رابطه خدماتی در زمینه تخصصی ناخن توسط افراد متخصص وجود دارد که عبارتند از:

  کاشت ناخن

  مناسب ترین راه برای داشتن ناخن‌هایی خوش فرم و زیبا کاشت ناخن می‌باشد. کاشت ناخن پیش از آنکه یک تخصص باشد یک هنر است.

  کاشت ناخن کاری تخصصی بوده و اگر به درستی انجام نگیرد همراه با خطراتی برای فرد خواهد بود. قطعا همانطورکه کسی انجام عمل بینی یا بازسازی و ترمیم دندان خود را که از جمله موارد زیبایی محسوب می شود را به افراد معمولی نمی سپارد، کاشت ناخن نیز ز جمله مواردی است که دقت و ظرافت در انجام این کار، امری مهم است و شما را در انتخاب شخصی که تجربه انجام آن را دارد حساس می‌کند.

  لازم است که کاشت ناخن با بهره گیری از مواد درجه یک و استاندارد انجام شود. بهترین نوع کاشت ناخن استفاده از پودر آکریلیک و با همکاری متخصصان خبره و با استفاده از بهترین مواد آمریکایی و فاقد هرگونه سم MMI  است. همچنین همانطور که مشخص است با توجه به متفاوت بودن رنگ پوست و جنس پوست و ناخن هر شخص لازم است تقارن و انطباق بمنظور زیبا جلوه دادن ناخن رعایت شود، بنابراین در انجام بهتر و زیباتر این عمل توجه به رنگ پوست دست و صدف ناخن بسیار مهم است تا کاشت ناخن با ظاهری طبیعی انجام بگیرد.

   

  مانیکور

  بعد از کاشت ناخن، داشتن ناخن‌هایی تمیز و مرتب، از مواردی است که در زیبایی شکل انگشتان شما تاثیر بسیار مهمی دارد.

  به عمل سوهان کردن ناخن و برداشتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های دست، بطوری که علاوه بر اینکه ناخن زیبا جلوه کند به بافت‌های اطراف ناخن هم آسیبی وارد نشود مانیکور گفته می‌شود.

  فرم و حالت آرایش ناخن‌ها می‌تواند در جذابیت و گیرایی دستان و انگشتان شما بسیار تاثیرگذار باشد؛ پس به همان اندازه که به سلامت پوست و مو و دندان خود اهمیت می‌دهید، باید برای زیبایی و بهداشت ناخن‌های دست و پاهایتان نیز زمان و انرژی صرف کنید.

  پدیکور

  مشخصا ناخن پا از قسمت هایی است که کمتر دیده می شود و زیبایی آن به اندازه ناخن دست مورد توجه نیست. اما باید توجه داشت که پا از اجزایی است که به دلیل قرار گرفتن در کفش و زیر فشار قرار گرفتن در هنگام پیاده روی، لازم است که بهداشت آن رعایت شود تا دچار انواع عفونت ها و مشکلات نشود. یکی از این اقدامات که باعث داشتن بهداشت مناسب پا می شود و از عفونت ها جلوگیری می کند سلامت و زیبایی ناخن‌های پاهایتان است.

  به عمل سوهان کردن و برداشتن گوشت‌های اضافه‌ی دور ناخن‌های پا، بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود پدیکور گفته می‌شود.

   

  لاک ژل

  زیبایی ناخن های شما با روش مدرن لاک ژل بیشتر و بیشتر می شود. لاک ژل ضمن اینکه زیبایى کاشت ناخن را روى ناخن هایتان دارد به دلیل داشتن کراتین، صدف ناخن را تقویت مى کند. در این روش ناخن ها سوهان زده نمى شوند و آسیب نمی‌بینند و هر زمان نکه بخواهید می توانید آن را بردارید و  نگران نباشید چون ناخن هایتان کاملا سالم مى مانند، این روش براى ناخن هاى کاشته شده هم بسیار مناسب است چرا که درخشش بینظیر با ماندگارى بالا را داراست.


  پذیرش آگهی

  09109908326

  سفارش طراحی سایت و سئو به صورت تخصصی 09109908326

  روز ها از ساعت
  08:00 - 18:00
  شبها از ساعت
  18:00 - 22:00
  هر گونه کپی برداری از محتوای سایت آزاد و هیچ محدویتی وجود ندارد.